TR EN

2017-2018 Akademik Yılı Superdorm Başvuruları

 

2017-2018 Akademik Yılı Superdorm Başvuruları

Superdorm’da kalmak isteyen öğrenciler için 2017-2018 Öğrenim Yılı başvuruları

24.04.2017-05.05.2017

tarihleri arasında internet üzerinden yapılacaktır.

Superdorm 2017-2018 Akademik Yılı Oda Fiyatları

2 Kişilik

3 Kişilik

4 Kişilik

4 Kişilik (Zemin)

5 Kişilik

20.500 TL

17.200 TL

14.500 TL

11.800 TL

12.900 TL

 

Başvuru Detaylar

Başvuru yapmak için; www.superdorm.info/ogrenci_basvuru_formu.html adresindeki başvuru formunu eksiksiz doldurmanız

“500 TL,-“ Kapora bedelinin yatırıldığını gösterir banka dekontunu ve yeni çekilmiş 1 adet vesikalık fotoğrafınızı başvuru formunun ekler kısmına yüklemeniz gerekmektedir (kaparo sadece Nisan/Mayıs döneminde, bir sonraki yıl başvurusu yapan öğrenciler için gereklidir).Bu belgelerin eklenmediği başvurular GEÇERSİZ sayılacak ve değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuru formlarındaki tüm alanların eksiksiz ve doğru doldurulmuş olması gerekmektedir, eksik doldurulmuş formlar değerlendirilmeyecektir. Yanlış beyanda bulunanların başvuruları kabul edilmiş olsa bile iptal edilecek ve gerekli işlemler yapılacaktır.

Online başvurusunu herhangi bir sebeple tamamlayamayan öğrenciler, www.superdorm.info/s/15-basvuru_formlari.html adresinden elde edecekleri başvuru formunun ekine istenen belgeleri de ekleyerek başvuru tarihlerini geçirmemek kaydı ile elden de teslim edebilirler ya da form ve belgeleri superdorm@boun.edu.tr adresine yollayabilirler.

2016-2017 Akademik yılından ödenmemiş borcu bulunanların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

Oda seçimi ve yerleştirmeler hakkında

Yerleştirmelerde halen Superdorm’da kalan öğrencilere öncelik verilecektir.

Öğrenciler kendi odalarında kalmaya devam etmek için talepte bulunabilirler, fakat bireysel başvurulardan önce, grup başvuruları ve yurt kıdemi göz önüne alınacağı için kendi odalarında kalmaya devam edemeyebilirler. 

Başvuru formunda istediğiniz oda ve oda arkadaşlarını belirtebileceğiniz bir alan olacaktır. Oda arkadaşı talepleri ancak taraflar karşılıklı belirttiği zaman dikkate alınacaktır. 

Özel olarak belirtmek istediğiniz bir durum var ise lütfen ilgili alana bunları belirtmekten çekinmeyiniz.

Önümüzdeki sonbahar döneminde değişime gidecek arkadaşların değişime gideceklerini muhakkak belirtmeleri gerekmektedir. Değişimden dönen öğrencilere kontenjan durumuna göre yer verilecektir. Değişimden dönecek arkadaşların en geç 5 Ocak 2018 tarihine kadar Superdorm yönetimine başvurup durumlarını öğrenmeleri gerekmektedir.

ÖNEMLİ NOTLAR

Başvuru tarihlerini kaçıran öğrencilerin başvuruları, bir sonraki Eylül ayında üniversiteyi yeni kazanan öğrencilerin başvurularından sonra değerlendirilecektir.

16 Haziran 2017 tarihinden sonra yapılan başvuru iptallerinde kapora miktarı iade edilmeyecektir.