TR EN

YAZ DÖNEMİ

 

Superdorm Yaz Döneminde de Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine hizmet vermektedir. Daha önce Superdorm'da kalan ya da kalmayan Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri Yaz Döneminde Superdorm'dan faydalanabilir. Yaz dönemi başvuruları 8 Mayıs - 26 Mayıs 2017 tarihleri arasında online olarak yapılacaktır.


Yapacağınız başvuruya ilgili ödemenin dekontunun eklenmesi gerekmektedir. Superdorm'da ilk kez kalacak öğrencilerin ayrıca 350 TL depozito ödendiğine dair dekontlarını da eklemeleri gerekmektedir. 26 Mayıs 2017 den sonra ise, önce boş oda olup olmadığı öğrenilerek ödeme yapılmalıdır.

Yaz Dönemi süresinde öğrenciler Superdorm Yönetimi tarafından belirlenen 4 ve 5 kişilik odalarda kalırlar.


YAZ OKULU

2017 Yaz Okulu Superdorm fiyatı TL 1.650,- olarak belirlenmiştir. Konaklama tarihleri 14 Haziran 2017 ile 5 Ağustos 2017 tarihleri arasındandır.

Yaz Okulu yurt ücretinin yatırıldığını gösteren banka dekontu en geç 26 Mayıs 2017 günü Yönetim Ofisi’ne teslim edilmelidir.

Superdorm'da kalmakta iken Yaz Okulu’na devam edecek öğrenciler ara dönemde eşyalarını Genel Kat Deposu’na koyup yaz okulu için geldiklerinde mesai saatleri içerisinde alabilirler.

 

ZORUNLU STAJ

Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri yapacakları zorunlu staj için Superdorm'da konaklayabilirler. 

Staj dönemlerinde Superdorm'da konaklayabilmek için staj yapacakları kurum'dan bir belge getirmeleri ve konaklayacakları dönemin ücretini ödediklerine dair dekontu başvurularına eklemeleri gerekmektedir.

2017 yaz Döneminde Zorunlu Staj için Konaklama Bedeli aylık 1.250 TL olarak belirlenmiştir.

 

MEZUNİYET

2017 yılında mezun olacak öğrencilerimiz Mezuniyet Törenine kadar Superdorm'da konaklayabilirler.

Mezuniyet Töreni için Superdorm'da kalacak öğrencilerimizin en son çıkış tarihi 26-06-2016, bu konaklamanın bedeli 1.100 TL dir.