YAZ DÖNEMİ

abou images

YAZ DÖNEMİ


Superdorm Yaz Döneminde de Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine hizmet vermektedir. Daha önce Superdorm'da kalan ya da kalmayan Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri Yaz Döneminde Superdorm'dan faydalanabilir. Yaz dönemi başvuruları 20 Mayıs - 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında online olarak yapılacaktır.

Yapacağınız başvuruya ilgili ödemenin dekontunun eklenmesi gerekmektedir. Superdorm'da ilk kez kalacak öğrencilerin ayrıca 350 TL depozito ödendiğine dair dekontlarını da eklemeleri gerekmektedir. 31 Mayıs 2019 dan sonra ise, önce boş oda olup olmadığı öğrenilerek ödeme yapılmalıdır.

 

Yaz Dönemi süresinde öğrenciler Superdorm Yönetimi tarafından belirlenen 4 ve 5 kişilik dairelerde kalırlar.

 


YAZ OKULU


2019 Yaz Okulu Superdorm fiyatı TL 2.200,- olarak belirlenmiştir. Konaklama tarihleri 21 Haziran 2019 ile 11 Ağustos 2019 tarihleri arasındandır.
Yaz Okulu yurt ücretinin yatırıldığını gösteren banka dekontu en geç 31 Mayıs 2019 günü Yönetim Ofisi’ne teslim edilmelidir.
Superdorm'da kalmakta iken Yaz Okulu’na devam edecek öğrenciler ara dönemde eşyalarını Genel Kat Deposu’na koyup yaz okulu için geldiklerinde mesai saatleri içerisinde alabilirler.

 

ZORUNLU STAJ


Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri yapacakları zorunlu staj için Superdorm'da konaklayabilirler.
Yaz dönemi kontenjanı oldukça sınırlı olacağından zorunlu staj yapacak öğrencilerin bölümlerinden staj zorunluluklarına dair bir belge getirmeleri gerekmektedir. Aynı zamanda staj yapacakları kurumdan da staj yapacakları tarih aralığını belirten bir staj yazısı gerekmektedir.


2019 yaz Döneminde Zorunlu Staj için Konaklama Bedeli aylık 1.700 TL olarak belirlenmiştir.

MEZUNİYET


2019 yılında mezun olacak öğrencilerimiz Mezuniyet Törenine kadar Superdorm'da konaklayabilirler.
Mezuniyet Töreni için Superdorm'da kalacak öğrencilerimizin en son çıkış tarihi 07-07-2019, bu konaklamanın bedeli 1.700 TL dir.