YAZ DÖNEMİ

abou images

YAZ DÖNEMİ


Superdorm Yaz Döneminde de Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine hizmet vermektedir. Daha önce Superdorm'da kalan ya da kalmayan Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri Yaz Döneminde Superdorm'dan faydalanabilir. Yaz dönemi başvuruları 7 Mayıs - 25 Mayıs 2018 tarihleri arasında online olarak yapılacaktır.

Yapacağınız başvuruya ilgili ödemenin dekontunun eklenmesi gerekmektedir. Superdorm'da ilk kez kalacak öğrencilerin ayrıca 350 TL depozito ödendiğine dair dekontlarını da eklemeleri gerekmektedir. 25 Mayıs 2018 den sonra ise, önce boş oda olup olmadığı öğrenilerek ödeme yapılmalıdır.

 

Yaz Dönemi süresinde öğrenciler Superdorm Yönetimi tarafından belirlenen 4 ve 5 kişilik dairelerde kalırlar.

 

Yaz Döneminde Superdorm’da yapılacak tadilat sebebi ile konaklama kontenjanı sınırlı olacaktır.

YAZ OKULU


2018 Yaz Okulu Superdorm fiyatı TL 1.900,- olarak belirlenmiştir. Konaklama tarihleri 18 Haziran 2018 ile 11 Ağustos 2018 tarihleri arasındandır.
Yaz Okulu yurt ücretinin yatırıldığını gösteren banka dekontu en geç 25 Mayıs 2018 günü Yönetim Ofisi’ne teslim edilmelidir.
Superdorm'da kalmakta iken Yaz Okulu’na devam edecek öğrenciler ara dönemde eşyalarını Genel Kat Deposu’na koyup yaz okulu için geldiklerinde mesai saatleri içerisinde alabilirler.

 

ZORUNLU STAJ


Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri yapacakları zorunlu staj için Superdorm'da konaklayabilirler.
Yapılacak olan tadilat sebebi ile yaz dönemi kontenjanı oldukça sınırlı olacağından zorunlu staj yapacak öğrencilerin bölümlerinden staj zorunluluklarına dair bir belge getirmeleri gerekmektedir. Aynı zamanda staj yapacakları kurumdan da staj yapacakları tarih aralığını belirten bir staj yazısı gerekmektedir.


2018 yaz Döneminde Zorunlu Staj için Konaklama Bedeli aylık 1.450 TL olarak belirlenmiştir.

MEZUNİYET


2018 yılında mezun olacak öğrencilerimiz Mezuniyet Törenine kadar Superdorm'da konaklayabilirler.
Mezuniyet Töreni için Superdorm'da kalacak öğrencilerimizin en son çıkış tarihi 02-07-2018, bu konaklamanın bedeli 1.350 TL dir.